Wycieczka na Mazurach: Giżycko, Mikołajki – galeria zdjęć

Mecz siatkówki klas 1 gamma i 1 delta

Dnia 14.04.2016 r. odbył się mecz siatkówki między klasami 1 gamma i 1 delta. Pomimo początkowych problemów z organizacją, uczniowie z obu klas doszli do porozumienia co do terminu sparingu 🙂

Drużyny były wymieszane: składały się z dziewcząt i chłopców z obu klas. Oczywiście dobierano zawodników z maksymalną starannością i uczciwością…;)

Po krótkiej rozgrzewce rozpoczął się mecz. Sędziował rzecz jasna p. Marek Sikorski. Gra była pełna emocji, choć rozkręcała się powoli. Początkowo punkty zdobywano głównie poprzez zagrywki, ale z biegiem czasu wymiany piłki stawały się coraz dłuższe, a walka coraz bardziej zacięta.

W końcu, z wynikiem w setach 3:2, wygrała drużyna pod dowództwem Konrada Majera z 1 delta!

Spotkanie udało się i dało sporo uciechy zwolennikom wesołej, głośnej zabawy 🙂

Relację przygotowała Ania Lewczuk – klasa 1 delta

Mecz piłki siatkowej: uczniowie kontra rodzice!

No i pierwsze starcie z rodzicami mamy za sobą.

W czwartek 25.02.2016 roku na sali gimnastycznej, przygotowanej do gry w siatkówkę stawili się rodzice, p. Waldek – nasz wychowawca i kilkoro z nich zasiadło na ławce kibiców. Sędziował Pan Marek Sikorski.

Nasza klasa podzieliła się na dwie drużyny, grające wymiennie. Choć staraliśmy się bardzo, to jednak drużyna rodziców wygrywała wszystko.

To był naprawdę wspaniały czas. Już szykujemy się na następną grę przeciwko dorosłym i mamy nadzieję na lepsze rezultaty.

Dziękujemy rodzicom, Panu Markowi, który poświęcił swój czas no i oczywiście Panu Waldkowi za organizowanie takich form integracji.

Przygotowała Mela Opielińska

Rozgrzewka siatkarska!

18 lutego 2016 roku na sali gimnastycznej w naszej szkole odbyła się rozgrzewka siatkarska przed ważnym meczem, który według planów ma odbyć się za tydzień. Niestety zawitało do nas niewielu rodziców, lecz uczniowie pochwalili się liczebnością.

Po 20-minutowej rozgrzewce podzieliliśmy się na dwa, nie do końca równe składy.
Pierwszy mecz zwyciężyła drużyna Konrada, w której skład wchodzili: Konrad, Ania, Martyna gościnnie, Larysa oraz Dominik. Przegrana drużyna (Robert, Melania, Mikołaj, Maciej, p.Waldek oraz Tomek) zgłosiła skargę do sędziego, który ostatecznie zadecydował, iż Ania została przeniesiona do drugiej drużyny, a Miki i Mela zostali przydzieleni do naszej drużyny.
Drugi mecz był już dla nas trudniejszy przez stratę Ani, lecz staraliśmy się jak mogliśmy. Każdy siatkarz i siatkarka dawali z siebie 100%. Drugi mecz doprowadził obie drużyny do remisu, ale i tak wszyscy się cieszyliśmy.
Taka forma integracji, jak sądzę jest przez nas mile widziane.

Przygotował Dominik Hejnowicz

Rodzinna wigilia naszej klasy!

Wigilia z klasą

Choć trochę przed czasem, lecz z wielką radością.
Spotkaliśmy się razem, by z Boga miłością,
powitać Małą Dziecinę i świętować Wigilijną nowinę.
Pierwsze zjawiły się dziatki,
a tuż za nimi pracowite matki,
które mimo odświętnego stroju do kuchni podążyły,
a tam potrawy szybko przyrządziły.
Na stołach dania pięknie postawiły,
no i tatusiów trochę pogoniły.
Bo bez ich pomocy, każdy o tym pamięta,
że nieudane są wszystkie święta.
Gdy dźwięki gitar wypełniły salę,
kolędy rozbrzmiały na wysoką skalę.
Śpiewali i chłopcy, śpiewały i dziewczęta,
a każda buzia była uśmiechnięta.
Potem poważne zagościły miny,
bo nadszedł czas, by z Pisma Świętego przeczytać nowiny.
Był i opłatek, i były życzenia,
zrobiono też zdjęcie, by nasze wspomnienia,
na dłużej wśród nas pozostały,
a nastrój świąteczny też pielęgnowały.

Napisała pani Lidia Rogala – mama Adriana

Świąteczna dekoracja naszej sali!

Dzisiaj w trakcie zajęć z wychowawcą, wspólnie dekorowaliśmy naszą salę.

Oczywiście, dekoracje mają nam przypominać o zbliżających się świętach Bożego Narodzenia 2015, więc jest pięknie udekorowana choinka (dziękujemy w tym momencie rodzicom Dominika za jej udostępnienie!).

Lampki świąteczne, które przygotowała Wiktoria, bombki od dwóch Konradów, Macieja, dziewczyn: Zosi, Meli i Larysy..

Rewelacyjnie przygotowany przez Dominika bałwan z kubków! a także napis „Wesołych Świąt!” także autorstwa Dominika!

Gwiazdy na oknach, to zasługa rodziny Majer! Poza tym wiele malutkich bombek, dłuuugich świątecznych szali od Alexa, Konrada i pozostałych uczniów!

Specjalne podziękowania składam Meli, Zosi i Wiktorii za solidne umocowanie lampek wokół naszej tablicy!

Kochani, jestem z Was bardzo dumny, że stanęliście na wysokości zadania i nasza sala będzie nam przypominała czas świąt Bożego Narodzenia!

Wasz wychowawca – Waldek Zajączkowski

Radosnych Mikołajek!

Radosnego świętowania razem ze Świętym Mikołajem, Waszymi Rodzicami i Waszym Rodzeństwem, tego Wam życzy Wasz wychowawca!